Připouštění

 PŘIPOUŠTĚCÍ SEZÓNA 2019 

- aktualizaci očekávejte únor/březen

 

Kompletní nabídka hřebců, podrobné informace, veterinární podmínky, možnosti připuštění atd.  ZDE

*

 

ERICK BP36

- jediný uchovněný Barock Pinto hřebec v ČR, hlavní plemenná kniha BP, 50% fríské krve. KVH 170cm. Zbarvení a/a E/E TO/N. Negativní na dwarfismus a hydrocephalus fríských koní.

Více informací ZDE

 

*

*

 

EGBERT STER BP59

- jediný  Barock Pinto hřebec s povolení k chovu v ČR, hlavní plemenná kniha BP, 50% fríské krve. KVH 168cm. Zbarvení a/a E/E TO/N. Negativní na dwarfismus a hydrocephalus fríských koní.  

Více informací ZDE

 

*

 

JURRE O.


- impozantní  fríský hřebec s frískou licencí, uznaný do hlavní plemenné knihy BP,  KVH 171cm

Zbarvení a/a E/E. Negativní na dwarfismus a hydrocephalus fríských koní. 

Více informací ZDE

 

 

*


TARGON VON MARSCHHORST 

 (nar. 2006, původ TONKE 371 X TEAKE 272, KVH 165cm )
- CHLAZENÉ SPERMA zasíláno od 1.února 2013 do 31.července 2013
Šestiletý hřebec holandského původu s velmi nízkou příbuzností , uchovněný v Německu, vítěz testace hřebců 2010. Drezurní typ. Připouští fríské klisny ze všech registrů. Hříbata se zapisují v rámci  holandské plemenné knihy KFPS do registru KFPS-D a mají na svodech nárok  na veškeré prémie a tituly. 
Pro chovatele, kteří mají zajištěn dobrý servis inseminátora a chtějí zvolit plemeníka v rámci druhého nejvyššího registru KFPS, lze připuštění hřebcem Targon doporučit. Vzhledem k pozitivním několikaletým zkušenostem s německou připouštěcí stanicí ( komunikace, spolehlivost, kvalita dávek..) je pravděpodobnost úspěšného zabřeznutí velmi vysoká.      
V rámci holandské PK barokní pinto možnost připuštění pro  klisny různých plemen a typů (zvláště klisny teplokrevné, teplokrevného typu, plnokrevné, strakaté,  fríského typu a polofríské, plné původy nejsou podmínkou).
Předem nutno zaslat kopii rodokmenu klisny, kontaktní údaje a zaplatit připouštěcí poplatek 14.800,- . Následně možno objednat chlazené dávky  2250,-/ ks (dodání úterý až sobota vlakem službou ČD Kurýr - informace o dostupných stanicích na www.cd.cz/ekuryr) . Objednat nutno den předem ráno do 11.00! Dávka Vám přijde následující den odpoledne či večer dle vzdálenosti. Po dohodě lze dávku osobně vyzvednout ráno v naší stáji. Pokyny pro objednání dávek

OSO HERMES


-   teplokrevný hřebec homozygotní na strakatou barvu.  Licence ZSSE. Hříbata lze zaregistrovat do PPK BP. Žádná sázka do loterie, ale strakaté (tobiano)  hříbě z každé klisny. KVH 166cm.  Zbarvení A/a E/E TO/TO. 

Více informací ZDE

 

 


*

DRAGON MIST GOODSHAPES


 

-   hřebec BAROKNÍ PINTO , 25 % fríské krve, homozygotní na strakatou barvu. Strakaté (tobiano) hříbě z každé klisny. Zatím všechna hříbata velmi pěkně vybarvená.   KVH 158cm. Licence ZSSE. Hříbata lze zaregistrovat do PPK BP .

Zbarvení a/a E/E TO/TO. Negativní na dwarfismus a hydrocephalus fríských koní.  

Více informací ZDE

 

 


*

 


 
The Best breeder webdesign - Webdesign pro chovatelské stanice